حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اهداء ۵۰ سبد کالای غذایی به نیازمندان در شب قدر


*توسط اعضاء سمن جمعیت جوانان قشقایی صورت گرفت*

*اهداء ۵۰ سبد کالای غذایی به نیازمندان در شب قدر*

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،سازمان مردم نهاد جوانان قشقایی طبق سنوات سالیان گذشته و در قالب خیریه رمضان کریم،در شب لیالی القدر ۵۰ سبد کالای غذایی را بین نیازمندان قشقایی شناسایی شده در سطح شهر شیراز و حومه توزیع کرد.

اسلام یک دین کاملا فطرى و الهى است و خدمت به خلق خدا، در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، ارزش و ثواب فراوانی دارد. حتی در روایات، دستگیری از دیگران و گره گشودن از مردم، نسبت به برخی اعمال عبادی نظیر حج یا عمره مستحب، از ثواب والاتری برخوردار است.

سازمان مردم نهاد جوانان ایل قشقایی یک نهاد مردمی متشکل از جوانان قوم قشقایی با اهداف انجام برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان فارس می باشد که طبق سنوات سالیان گذشته با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به راه اندازی طرح رمضان کریم نموده و با شناسایی خانواده های نیازمند قشقایی در سطح شهر شیراز و حومه و جمع آوری کمک های مردمی از طرف خیرین قوم قشقایی،سبدهای کالای مواد غذایی را بین این خانواده ها تقسیم می نماید.

امسال نیز این حرکت خیر همزمان با سومین شب لیالی قدر و با اهداء قریب به ۵۰ سبد کالای مواد غذایی بین خانواده های نیازمند توسط اعضاء این سمن انجام گردید.

به گفته دبیر این سازمان مردم نهاد: در سومین سال از اجرای ‌طرح خیریه رمضان کریم ، سبدهای کالا حاوی برنج،مرغ گرم،روغن مایع سرخ کردنی و پخت و پز،ماکارونی،سویا،چندین نوع حبوبات و پنیر بوده که تمامی آنها از بهترین مواد غذایی موجود در بازار تهیه و به خانواده های نیازمند اهداء گردیده است.

خانه کتاب قشقایی

www.Qashqaiebook.ir

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X